Офіційна сторінка у Facebook - https://www.facebook.com/rivnemff/



Попередня версія сайту РМФФ - ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ



Зимова першість міста Рівне 2020 пам'яті Володимира Шморгуна,

1/4 фіналу, 22.02, субота,
Водник - Енергія 1:1 (пп 8:7) NP-Provide - Горинь 5:1 Агровест - ОТГ Клевань 3:2 Понеділок - Калина 2:0

1/2 фіналу, 23.02, неділя,
Понеділок – NP-Provide 1:1 (пп 2:4) Водник – Агровест 1:0


Фінали, 29.02, субота
За 3 місце Понеділок – Агровест 0:0 пп 5:3 Фінал NP-Provide – Водник 0:0 пп 6:5


СКАЧАТИ ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ



Результати матчів зимової Першості міста Рівне "Меморіал Володимира Шморгуна".

Дата Глядачі Тур Команда 1 Команда 2 Рахунок
29.02.2020 пп 6:5 Фінал "NU POGODI-PROVIDE" "Водник" 0 0
29.02.2020 пп 5:3 За 3 місце "Понеділок" "Агро-Вест Груп" 0 0
23.02.2020 100 1/2 фіналу "Водник" "Агро-Вест Груп" 1 0
23.02.2020 пп 4:2 1/2 фіналу "NU POGODI-PROVIDE" "Понеділок" 1 1
22.02.2020 100 1/4 фіналу "NU POGODI-PROVIDE" "Горинь" (Кустин) 5 1
22.02.2020 100 1/4 фіналу "Агро-Вест Груп" ОТГ "Клевань-Оржів" 3 2
22.02.2020 100 1/4 фіналу "Понеділок" "Калина" (Бугрин) 2 0
22.02.2020 пп 8:7 1/4 фіналу "Водник" "Енергія" 1 1
16.02.2020 100 9 ДЮСШ "Верес" "Водник" 1 4
16.02.2020 100 9 "NU POGODI-PROVIDE" "Рівес" (В. Олексин) 1 0
16.02.2020 100 9 "Агро-Вест Груп" ОТГ "Клевань-Оржів" 4 2
16.02.2020 100 9 "Енергія" "Горинь" (Кустин) 1 0
16.02.2020 100 9 "Понеділок" "Калина" (Бугрин) 2 0
15.02.2020 100 8 ДЮСШ "Верес" "Горинь" (Кустин) 0 3
15.02.2020 100 8 "NU POGODI-PROVIDE" "Енергія" 2 1
15.02.2020 100 8 "Водник" ОТГ "Клевань-Оржів" 5 1
15.02.2020 100 8 "Калина" (Бугрин) "Рівес" (В. Олексин) 3 1
15.02.2020 100 8 "Понеділок" "Агро-Вест Груп" 2 1
09.02.2020 100 7 ДЮСШ "Верес" "Енергія" 0 2
09.02.2020 100 7 "Рівес" (В. Олексин) ОТГ "Клевань-Оржів" 2 2
09.02.2020 100 7 "Водник" "NU POGODI-PROVIDE" 0 1
09.02.2020 100 7 "Горинь" (Кустин) "Понеділок" 0 1
09.02.2020 100 7 "Агро-Вест Груп" "Калина" (Бугрин) 5 2
08.02.2020 100 6 ДЮСШ "Верес" "Рівес" (В. Олексин) 0 1
08.02.2020 100 6 "Агро-Вест Груп" "NU POGODI-PROVIDE" 2 2
08.02.2020 100 6 "Водник" "Енергія" 1 3
08.02.2020 100 6 "Калина" (Бугрин) "Горинь" (Кустин) 1 1
08.02.2020 100 6 "Понеділок" ОТГ "Клевань-Оржів" 3 1
02.02.2020 100 5 "Понеділок" ДЮСШ "Верес" 2 1
02.02.2020 100 5 "Горинь" (Кустин) ОТГ "Клевань-Оржів" 1 0
02.02.2020 100 5 "Водник" "Рівес" (В. Олексин) 4 1
02.02.2020 100 5 "Калина" (Бугрин) "NU POGODI-PROVIDE" 0 4
02.02.2020 100 5 "Енергія" "Агро-Вест Груп" 1 2
01.02.2020 100 4 ДЮСШ "Верес" ОТГ "Клевань-Оржів" 0 4
01.02.2020 100 4 "Агро-Вест Груп" "Рівес" (В. Олексин) 3 2
01.02.2020 100 4 "Горинь" (Кустин) "NU POGODI-PROVIDE" 1 1
01.02.2020 100 4 "Водник" "Понеділок" 0 2
01.02.2020 100 4 "Енергія" "Калина" (Бугрин) 3 0
26.01.2020 100 3 "NU POGODI-PROVIDE" ОТГ "Клевань-Оржів" 6 0
26.01.2020 100 3 "Рівес" (В. Олексин) "Горинь" (Кустин) 6 0
26.01.2020 100 3 "Понеділок" "Енергія" 3 0
26.01.2020 100 3 "Калина" (Бугрин) ДЮСШ "Верес" 0 0
26.01.2020 100 3 "Водник" "Агро-Вест Груп" 1 1
25.01.2020 100 2 ДЮСШ "Верес" "NU POGODI-PROVIDE" 0 7
25.01.2020 100 2 "Агро-Вест Груп" "Горинь" (Кустин) 2 0
25.01.2020 100 2 "Енергія" ОТГ "Клевань-Оржів" 0 1
25.01.2020 100 2 "Калина" (Бугрин) "Водник" 2 0
25.01.2020 100 2 "Понеділок" "Рівес" (В. Олексин) 1 1
19.01.2020 100 1 "Понеділок" "NU POGODI-PROVIDE" 0 0
19.01.2020 100 1 "Водник" "Горинь" (Кустин) 1 1
19.01.2020 100 1 ОТГ "Клевань-Оржів" "Калина" (Бугрин) 2 0
19.01.2020 100 1 "Агро-Вест Груп" ДЮСШ "Верес" 2 0
19.01.2020 100 1 "Енергія" "Рівес" (В. Олексин) 4 0

Турнірна таблиця зимової Першості міста Рівне після групового етапу.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Понеділок" 9 7 2 0 16 4 +12 23
2 "NU POGODI-PROVIDE" 9 6 3 0 24 4 +20 21
3 "Агро-Вест Груп" 9 6 2 1 22 12 +10 20
4 "Енергія" 9 5 0 4 15 9 +6 15
5 "Водник" 9 3 2 4 16 13 +3 11
6 ОТГ "Клевань-Оржів" 9 3 1 5 13 21 -8 10
7 "Горинь" (Кустин) 9 2 3 4 7 13 -6 9
8 "Калина" (Бугрин) 9 2 2 5 8 18 -10 8
9 "Рівес" (В. Олексин) 9 2 2 5 14 18 -4 8
10 ДЮСШ "Верес" 9 0 1 8 2 25 -23 1

Шахматка зимової Першості міста Рівне після групового етапу

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Понеділок" -X- 0:0 2:1 3:0 2:0 3:1 1:0 2:0 1:1 2:1
2. "NU POGODI-PROVIDE" 0:0 -X- 2:2 2:1 1:0 6:0 1:1 4:0 1:0 7:0
3. "Агро-Вест Груп" 1:2 2:2 -X- 2:1 1:1 4:2 2:0 5:2 3:2 2:0
4. "Енергія" 0:3 1:2 1:2 -X- 3:1 0:1 1:0 3:0 4:0 2:0
5. "Водник" 0:2 0:1 1:1 1:3 -X- 5:1 1:1 0:2 4:1 4:1
6. ОТГ "Клевань-Оржів" 1:3 0:6 2:4 1:0 1:5 -X- 0:1 2:0 2:2 4:0
7. "Горинь" (Кустин) 0:1 1:1 0:2 0:1 1:1 1:0 -X- 1:1 0:6 3:0
8. "Калина" (Бугрин) 0:2 0:4 2:5 0:3 2:0 0:2 1:1 -X- 3:1 0:0
9. "Рівес" (В. Олексин) 1:1 0:1 2:3 0:4 1:4 2:2 6:0 1:3 -X- 1:0
10. ДЮСШ "Верес" 1:2 0:7 0:2 0:2 1:4 0:4 0:3 0:0 0:1 -X-